Beats by dr.dre studio

Shitet nga: Egzon 10 Maj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
beats by dr.dre studio te perdorura por ne gjendje te rregullt posedon te gjitha acesorët jan edhe ne foto
jan ORIGINAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim