Bose 802

Shitet nga: Ok 13 Sht 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Bose 802 2 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim