Bufer1500 wat sony

Shitet nga: sony 30 Krr 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet
buferi sony 1500 wat orgjinal mundum mi provu edhe vet nrrim i mundshem me radi per vettura me usb ose menaj sen si me konvenon flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim