CAMERA GOPRO 120 €

Shitet nga: fitim 05 Tet 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
CAMERA GOPRO 120 € ME KOMPLET PAISJE MUND TË MONTOHET EDHE NË HELMET PER MOTORR REZISTENT NDAJ UJIT
TEL 049172180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim