Crest audio

Shitet nga: Ok 13 Sht 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Crest audio fa 1201 1800 Wat amplifier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim