Crown

Shitet nga: Ok 13 Sht 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Crown zmadhues zëri. Amplifier 1300wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim