DVR dhe Kamera.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH Art-net 09 Sht 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shesim DVR dhe Kamera me qmime te volitshme,
DVR 16 Kanalsh me qmim 70 euro,
Kamera me 800 TV Line me qmim 25 euro.
Ofert speciale - kemi kamera me qmim 15 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim