DENON-DVD2800

Shitet nga: Bujar 22 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Denon
Modeli: DENON
Extra dvd-cd player modeli 2003, punon perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim