Dv sorraund

Shitet nga: ARBEN UKSHINI 18 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Dv sorraund ne gjendje te mire.....bass bufer..centrall dhe kater..zerues tjere...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim