Dvd dhe jvc kasetofona per vetur

Shitet nga: Doni 22 Nën 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet dvd dhe jvc kasetofona per vetur origjinale te ardhura nga gjermania shum te reja dhe pak te perdorura jan 100% origjinale ju mirpresim mund te kontaktoni dhe ne viber +37744573302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim