GRUNDIG C6000 - model i vjeter e rujtun per mara..

Shitet nga: dardan 26 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radion GRUNDIG C6000 eshte model i ktyne herit , mka ardh prej gjermonis moti ekam ,shum pak ekena perdor , eshte e rutjun shum , punon krejt radio e kasetofon ska kurfar defekti hiq . edhe me pa vizualisht eshte e rujtun ,
Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit : 045671110 , qmimi fix.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim