Htc 8x ndrrim i mundshem

Shitet nga: Htc 23 Jan 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera

Shes dhe ndroj htc 8x windows...vendi per kartel defekt kur ja kam nxjerr kartelen e kam demtu... ka 16gb..1gb ram...8mpx kamer prapa..2mpx perpara...ndrim me radio me usb per vetur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim