Htc 8x ndrrim me radio

Shitet nga: Htc 07 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes dhe ndrroj htc 8x windows phone vendi per kartel defekt bej ndrrim me radio qe ka vendin per cd blututh dhe vendin per flesh mundeni me kontaktu ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim