JBL CLIP+

Shitet nga: Dren 17 Mar 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
JBL CLIP+
Multimedia bluetooth audio paisje mabne baterin deri ne 5 ore eshte rezisten ndaj ujit poashtu konektimi mund te behet me bluetooth ose edhe permes kabllit jack 3.5mm i cili vie me te .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim