JBL GO

Shitet nga: Dren 17 Mar 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
JBL GO
Multimedia bluetooth audio paisje e cila mban materin deri ne 5 ore poashtu ka te integruar edhe mikrofon ngjyrat qe i posedoj jane : E kuqe, E portokallt, E kaltert , E pembe , E verdh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim