JBL PULSE 2

Shitet nga: Dren 17 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
JBL PULSE 2
Multimedia bluetooth audio paisje me drita mban baterin deri ne 10 ore .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim