JVC SP-E77

Shitet nga: JVC 07 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten autoparlantat JVC SP-E77
2Copa
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim