JVC

Shitet nga: luli 21 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: JVC
Modeli: 77
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim