Jvc radio me cd usb aux ipod etj

Shitet nga: fation 31 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes radion e firmes jvc asht shum e mir ne gjendje shum te mir e perdorur shum pak ka cd cd mp3 aux usb ipod vma etj
nsrushon ngjyrat si pas deshires
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim