KENWOOD 400W -(Te Ri)

Shitet nga: Xxx 10 Mar 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten 2 KENWOODA nga 400 Wat qysh shifen edhe nfoto Elipsat jon te pa perdorur (Te ri ) mund ti shifni edhe Live apo ti provoni per ma shum kontaktoni ne Numrin 044 -90 -55-65
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim