Kablla per pajaqall

Shitet nga: Albert 21 Gsh 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes kabllat per pajaqall , qe lidhen , kablla (+) qe lidhet ne bateri me gjith siguresen mbrojtse , ( - ) kablla , kablla qe lidhet me kasetofon , kabllat per baser , kabell shtes per basera tjer ,. krejt jon treja pa perdor -viber +37745672064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim