Kapacitor 20 farad DIETZ

Shitet nga: trimi 11 Shk 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet kapacitori 20farad hybrid made in germany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim