Kasetofon Grunding C9000

Shitet nga: grundig 13 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Grundingu shitet ne gjendje shum te mir pa asnje defekt po ashtu edhe shum i ruajtur
vetem per blersa serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim