Kasetofon me dvd,usb mp3,radio etj

Shitet nga: Visi 04 Gsh 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes kasetofonon per vetur me dvd dhe usb shum i ruajtur sikur iri.
Shikoni fotot. Na kon. Ne nr. 044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne
Vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim