Kasetofonin sony

Shitet nga: sony 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes kasetofonin sony 52#4
mp3 aux shum i ruajtun

nr. +38649646470 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim