Kastofon per golf 5 po i bjen edhe kerrev tjera

Shitet nga: Ridvan 27 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Gjithqka n rregull punon nuk osht i grritht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim