Kastofonin e chryslerit me shanzher me 6 Cd

Shitet nga: Chrysler 01 Dhj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes kastofonin e chryslerit osht shum i rujtun osht me shanzher me 6 cd osht me kod po kodi i heket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim