Kenwood

Shitet nga: Ardian 26 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Ne gjendje shum te mir bas dhe zo shum te mir i posodon 2 boksa mdhojë dhe dikitron
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim