kenwood usb

Shitet nga: berisha 06 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Kenwood
Modeli: KAC-PS150
kasetofoni asht i ri punon shum mir ne cd usb po ashtu edhe me kabell aux .tash me ka ardh prej zvicrre. nr teli.044441031

ose viber +38649441031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim