Komplet pajoqall

Shitet nga: shqipron 28 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes pajoqall koplet me zvoshnika ne gjendje te rregull shum e rujtun pres blersin serioz ndrrim me iphone 6 mumdeni me kontaktu edhe ne viber +37744777795 fotot jan orgjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim