LG HDD/DVD RECORDER RH 387 H HDMI

Shitet nga: Agron 30 Dhj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet LG HDD/DVD RECORDER RH 387 H HDMI NGA gjermania ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim