Lg Surround System

Shitet nga: Surround System 04 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Lg Surround System me Usb , Sd card , Aux.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim