Mikrofon

Shitet nga: Edin 25 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
2 mikrofona me baz . Importuar nga zvicra. AKG SR40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim