Mikrofon per vokal Samson

Shitet nga: Granit 30 Dhj 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
samson c01 studio condenser ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim