Mikset Mikrofon Sound Card

Shitet nga: Dren 18 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes miksete Etek , mikrofon Professional AudioTechnica Dhe SoundCard AudioFace
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim