Mikset

Shitet nga: arber 24 Mar 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
mikseta osht shum e mir e perdorur shum pak ka dhe efekte te vetat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim