Mikseta shume lirë .

Shitet nga: Mixeta 16 Shk 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes mikseten e ardhur nga zvicraa ne gjendje shume te mire teknike edhe optike. Mikseta eshte perfekt, shiqoni edhe fotot.

E shes ose baj ndrim me projektor HD.

Telefono 049775776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim