Mordaunt Short MS 904 Altoparlanta

Shitet nga: Hi Fi 02 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Nje pronar, perdorim i lehte. Cmim i arsyeshem per Hi-end altoparlanta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim