Muzik per kerr KENWOOD ndrrim i mundshem

Shitet nga: trimi 12 Gsh 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes muziken per kerr te markes KENDWOOD

1 Perforcues Kenwood KAC-8105d
2Subwoofer Kenwood HQR-3000
aj qe e din qka eshte kenwood e din qfar vlere kan
ndrrim i mundshem me satelita elektro voice dynacor yamaha jbl rfc etj

ne kto video osht muzika http://www.youtube.com/watch?v=wLNiLBFKuro

http://www.youtube.com/watch?v=4XcpWhD4vrI

http://www.youtube.com/watch?v=Ldw99JM9nqQ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim