Muzike per vetura

Shitet nga: Muzika 25 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet perforcuesi i markes se njohur Konkord dhe bassboxi i punuar fabrikisht,mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim