Muzike per veture

Shitet nga: ...... 01 Sht 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten muzika per veture shume pak e perdorur e ardhur nga Gjermania jan dy bassa nje zmadhuese zeri dhe kabllat komplet me perforcues tel 044 111 702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim