New x6 mini audio

Shitet nga: drilon 28 Nën 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
X6 mini audi dimensioni i ri usb sd card aux cable peer me shum info ..... 043 80 80 97 049 221 971
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim