Next

Shitet nga: Qafore 26 Qer 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHES QAFOREN ME KAISH LEKURE DIESEL
SONY,PHILIPS,SAMSUNG,GRUNDIG,LG,MAXELL,PANASONIC,IPHONE,NOKIA,SONY ERICSON
NIKON,CANON,TV,SATELIT,RESERVER,RADIO,APARATE,VETURA,MAKINA DHE MJETE
DIESEL,POLICE,ESPRIT,TISSOT,ROLEX,SWATCH,AUDEMARS PIGUET,BREITLING,
VETURA AUDI,BMW,OPEL,FORD,MERCEDES,PEZHO,CITROEN,RENAULT,FIAT,ROVER,
NISSAN,MITSUBISHI,TOYOTA,SUZUKI,KIA, TE TJERA ,ORA,ORE DHE STOLI,
CERTINA,QAFORE,SINXHIER,,SINXHIR,TE TJERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim