Nordmende Fidelio 55 viti 54/55

Shitet nga: Fatmir 01 Pri 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Nordmende Fidelio 55 viti 57/58 ka nevoj per rregullimin e valeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim