Numark N4

Shitet nga: numark n4 u shirt 09 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes kontrollera per dj numark n4 me 4 kanalla.punon shume mir.Edhe cd e virtual dj kabllin per pc edhe per rrym.jan te ardhur nga gjermania shum pak te perdorne.fotot jan origjinale.pres bleres serioz!.
Mundesi ndrrimi me i phone 5s ose samsung s5.
Muende te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim