Numark double cd player

Shitet nga: Ok 15 Gsh 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Numark double cd me kontroll panel për dj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim