Numark

Shitet nga: Ok 14 Gsh 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Numark double cd player me kontroll panel për dj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim