PIONEER CD/MP3/USBX2/SD/BLUETOOTH...

Shitet nga: PIONEER 19 Dhj 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PIONEER-DEH-X9650BT
PAK I PERDORUR
3 MUJ GARANCION
QMIMI I BLERJES 210 EUR.
PER ME SHUME INFO
http://www.pioneer-latin.com/en/products/dehx9650bt-598.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim