Paisje DJ & ORKESTRA komplet

Shitet nga: glaus 08 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 290 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten paisje per DJ 2 Bokse ENERGY 800 WATT (rms).1 Boks monitor LEM 300 watt. Mikser YAMAHA me te gjitha aksesoret ( Stativa,Mikrofon & te gjitha fishat) cel:+355692057475 ( Cmim 1190 Euro ) KUJDES!!! paisjet ndodhen ne Shqiperi, Qyteti TIRANE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim