Paisje muzikore per vetura

Shitet nga: Fatmiri 28 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radion KENWOOD me dy zvoqnika ka 80w, jane te pa perdorur, te ardhur nga jasht (Austri). Radio posedon mp3 dhe use.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim